Menu
Promocje
Producenci
Wysyłka

Zasady wysyłania towarów

1. Sklep internetowy www.fan.com.pl prowadzi sprzedaż wysyłkową produktów wymienionych na tej stronie.
Sprzedającym jest:
Salon Muzyczny FAN Grzegorz Walczyński sp. z o.o., ul. Św. Wojciecha 1, 70-410 Szczecin, NIP 851-324-45-85, nr REGON 385126180, zarejestrowana w: Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Numer KRS: 0000820009, Wysokość kapitału zakładowego: 100.000,00 złotych


Nr konta bankowego:

mbank - 21 1140 2004 0000 3502 7963 9876

2. Zakupów dokonuje się na stronie internetowej www.fan.com.pl.

3. Warunkiem koniecznym dokonania zakupu przez internet jest prawidłowe złożenie zamówienia na tej stronie, zawierające nazwę towaru kupowanego, oraz dane osobowe niezbędne do realizacji wysyłki i wystawienia faktury lub paragonu.

4. Do złożenia zamówienia nie jest wymagana rejestracja użytkownika.

5. Realizacja zamówienia następuje w ciągu 7 dni roboczych od chwili potwierdzenia przyjęcia zamówienia w przypadku płatności przy odbiorze, lub od chwili otrzymania należności za zakupione towary w przypadku płatności przelewem. Potwierdzenie przyjęcia zamówienia jest przesyłane e-mailem na adres podany w procesie zamawiania, lub rejestracji. W wyjątkowych przypadkach, gdy wybranego towaru nie ma w magazynie, okres realizacji może wydłużyć się do 2 tygodni, o czym klient zostanie powiadomiony e-mailem, lub telefoniczne.

6. Przesyłkę dostarcza firma spedycyjna DPD, lub pracownik Salonu Muzycznego FAN. Koszt transportu (podany w trakcie procesu zamówienia) pokrywa nabywający. O sposobie dostawy decyduje Salon Muzyczny FAN.

7. Akceptujemy następujące formy płatności:
- przelew na konto,
- opłata gotówką przy odbiorze,
- kredyt ratalny.

8. Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta. Jeśli zdarzy się, że przesyłka nosi znamiona uszkodzenia, należy nie przyjmować jej od spedytora i poinformować sklep o zaistniałej sytuacji. Towar zostanie odesłany do sklepu, następnie po sprawdzeniu albo wysłany ponownie, albo zostanie wysłany nowy egzemplarz. Jeżeli zdarzy się, że po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, należy odesłać go do Salonu Muzycznego FAN adres j.w. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę z opisem podstawy reklamacji. Produkt wymienimy na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), zaoferujemy nabywcy do wyboru inne, dostępne w naszym sklepie towary lub zwrócimy pieniądze.

9. Serwis dokłada wszelkich starań w zakresie prezentowania oferty sklepów, jednak z uwagi na ogromną ilość danych nie gwarantuje, że wszystkie prezentowane ceny są aktualne i zgodne z rzeczywistością. Prezentowana oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium