Producenci

Yamaha PSR-S975 keyboard

Dostępność: powyżej 2 sztuk
Wysyłka w: 24 godziny (w dni robocze)
Cena: 5 655,00 zł 5655.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Yamaha PSR-S975 keyboard

PSR-S975 to profesjonalna stacja robocza dla aranżerów z jeszcze większą ilością dostępnych brzmień i poszerzoną pamięcią do pakietów brzmień z poprzednich modeli PSR-S970. PSR-S975 posiada wiele przydatnych funkcji do występów na żywo. Dzięki elastycznym funkcjom odtwarzania audio oraz złączu mikrofon/gitara, PSR-S975 świetnie sprawdzi się na scenie, w studio oraz w domu. Dodatkowo, posiada graficzny interfejs użytkownika do efektów Yamaha VCM oraz hamornizera wokalnego.
1625 brzmień, w tym Super Articulation, Organ Flutes!,55 brzmień perkusyjnych/zestawów SFX oraz 480 brzmień XG
523 style akompaniamentów, w tym 40 stylów +Audio, 34 Session, 15 DJ oraz 3 Freeplay
Nowe funkcje Half bar fill-in oraz Mono legato
768 MB wbudowanej pamięci do rozszerzania dostępnej zawartości
Złącze mikrofonowe/gitarowe umożliwia śpiewanie podczas grania lub granie z innymi muzykami
Funkcje Vocal Harmony 2 oraz Synth Vocoder
Efekty Real Distortion oraz Real Reverb z intuicyjnym interfejsem
Odtwarzacz audio USB z funkcjami rozciagania czasu, zmiany wysokości dźwięku, tłumienia ścieżki wokalnej oraz wyświetlaniem tekstów MP3
Możliwość podłączenia dodatkowego wyświetlacza/ekranu

Skuteczne narzędzia do występów na żywo
   
Zarówno PSR-S775, jak i PSR-S975, posiadają dwa programowalne pokrętła Live Controller, pokrętło modulacji oraz dwa złącza do programowania pedałów nożnych. Dzięki temu, masz jeszcze większe możliwości do sterowania brzmieniami, stylami akompaniamentów, efektami oraz innymi funkcjami w trakcie występów.
Nowe funkcje Half-brak fill-in oraz Mono Legato pozwalają na wyzwolenie większej ekspresji Twoich wykonań. Dodatkowo, dzięki zapisom w pamięci registracyjnej możesz błyskawicznie przywoływać ustawienia Live Control.

Pozwól, aby muzyka zabrała Cię w nowe miejsca
Pakiety rozszerzeń brzmień i stylów Voice & Style Expansion Pack pozwalają rozszerzać biblioteki brzmień w PSR-S975 w dowolny, wybrany przez siebie sposób Dodawaj brzmienia i style za całego świata. Po wczytaniu ich do keyboardu, możesz od razu korzystać z nowych brzmień, rytmów, podkładów w wybranych gatunkach muzycznych.
Użyj Yamaha Expansion Manager, aby tworzyć własne zestawy pakietów rozszerzeń brzmień w 768 MB wbudowanej pamięci. Możesz nawet tworzyć własne brzmienia na podstawie swoich próbek dźwięków.
 
Korzystaj z realistycznych brzmień
 
Korzystaj z realistycznych brzmień Super Articulation, Organ Flutes oraz wielu innych, znanych z legendarnej serii Tyros. Doskonała jakość i szczegółowość brzmień podniosą Twoje wykonania na nowy poziom autentyczności. Dzięki temu, zaspokoisz wymagania nawet najbardziej wysublimowanej publiczności.

Szeroki wybór brzmień z różnych gatunków muzycznych
 
Oprócz standardowej biblioteki zintegrowanych brzmień, instrumenty posiadają dodatkowe pakiety Euro Dance lub Salsa w kategorii PLUS

Nadaj swoim występom duszy
Wzbogać swoje występy o profesjonalne podkłady +Audio. Style +Audio składają się z próbek brzmień perkusyjnych najwyższej jakości. Wszystkie dźwięki zostały zagrane przez światowej sławy muzyków w studiach nagraniowych na całym świecie. Style +Audio dodają naturalnego „feelingu” i cieplejszego brzmienia do każdej ścieżki rytmicznej, poprawiając ekspresję Twojego wykonania.

Prawdziwe efekty brzmieniowe „Real effects”
   
PSR-S975 posiada znakomite efekty brzmieniowe „Real effecs”, m.in. Real Distortion, czy Rel Reverb, znane z słynnego Tyros5. Efekty Real dają autentyczne, naturalne brzmienie, niezrównane w swojej klasie. Możesz dowolnie edytować i konfigurować każdy parametr, za pomocą intuicyjnego, atrakcyjnego interfejsu graficznego. Ich doskonale odwzorowany layout pozwoli łatwo zorientować się w aktualnym ustawieniu, poza tym wyglądają po prostu świetnie! Technologia Yamaha Virtual Circuitry Modelling (pol. wirtualne modelowanie obwodów) symuluje efekty procesorów na poziomie obwodów elektrycznych.

Znakomite efekty Synth Vocoder oraz Vocal Harmony
PSR-S975 posiada efekt Synth Vocoder, który łączy Twój głos ze znakomitymi brzmieniami PSR-S975. System Vocal Harmony 2 umożliwia jeszcze lepszą i precyzyjniejszą kontrolę nad tonacją, poziomem i harmonią Twojego głosu. Zaśpiewaj i poczuj się jak prawdziwa gwiazda!

Odtwarzacz audio USB z wszechstronnymi funkcjami
 
Wzbogać swoje występy o profesjonalne podkłady z własnej bazy muzycznej lub po prostu odtwarzaj ulubione utwory na przyjęciu, bawiąc się w Karaoke. Funkcje rozciągania czasu, zmiany wysokości tonacji, wyciszania ścieżki wokalnej, czy też wyświetlanie tekstów z plików MP3 dadzą jeszcze więcej przyjemności i zabawy na każdym wydarzeniu muzycznym.

Opinie o produkcie (0)

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium