Producenci

Yamaha HS-7 W - kolumna studyjna / monitor

Dostępność: brak towaru
Cena: 842,00 zł 842.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

2-drożny monitor studyjny bliskiego pola typu bass-reflex z niezależnymi wzmacniaczami głośników (bi-amp) o konstrukcji 6,5" membrany głośnika niskotonowego oraz 1" cewki głośnika wysokotonowego.

Charakterystyka częstotliwości: 43Hz - 30kHz
System dwóch wzmacniaczy głośników (bi-amp): 60W LF oraz 35W HF zapewniający najwyższą wydajność oraz 95Wmoc
Przełączniki: ROOM CONTROL oraz HIGH TRIM
Wejścia XLR oraz TRS jack kompatybilne z sygnałami symetrycznymi i niesymetrycznymi

Dane techniczne: 

Speaker type: 2-way bi-amp powered studio monitor
Frequency range (-10dB): 43Hz - 30kHz
Components: LF 6.5" cone,HF 1" dome
Crossover: 2kHz

Yamaha HS-7

Jeśli Twoje miksy brzmią dobrze na tych odsłuchach, będą one brzmieć dobrze wszędzie

Aktywne monitory bliskiego pola do domowego lub małego studia, wyposażone w legendarne, białe membrany Yamaha. Komplet odsłuchów obejmuje również dopasowany głośnik niskotonowy do przestrzennej produkcji 5.1.

Opis
Wysokiej wydajności głośniki oraz system mocowań

Eleganckie głośniki, wyposażone w białą membranę, stosowaną w monitorach z serii HS, zapewniają niezwykłą jakość brzmienia, która jest ponadto wzmocniona poprzez starannie zaprojektowany system mocowań. System śrub i specjalnie zaprojektowanych pierścieni eliminuje problem fałszywych drgań i rezonansu, pozwalając głośnikowi zapewnić jego pełny potencjał dźwiękowy. Kolejną cechą, która zwiększa wydajność głośnika niskotonowego jest specjalne dobrany magnes, produkujący dokładny, solidny dźwięk o niskich częstotliwościach. Ramy głośników wysokotonowych posiadają specjalny design o gładkich konturach, który minimalizuje straty tak, aby detale wysokich częstotliwości były niezwykle dokładne. Dodatkowa grubość ram głośników również minimalizuje rezonans, który może negatywnie wpływać na klarowność brzmienia. Ostatecznym rezultatem jest niezwykle gładkie, płynne i dokładne brzmienie w całym jego spektrum.

Korzyści wbudowanego zasilania i pracy w trybie Bi-amp (podwójne wzmacnianie)

Aktywne, podwójnie wzmacniane głośniki studyjne zapewniają najlepszą jakość brzmienia i właśnie dlatego stały się pierwszym wyborem profesjonalistów na całym świecie do monitoringu bliskiego i średniego pola. Oprócz oczywistych korzyści, wynikających z braku potrzeby posiadania oddzielnych wzmacniaczy zasilających, odsłuchy z serii HS mogą być idealnie dopasowane do niemal każdego systemu nagłaśniającego, zapewniając najwyższą jakość brzmienia i niezwykłą wydajność. Podwójne wzmacnianie oznacza, że oddzielne końcówki mocy są wykorzystywane do zasilania średnich, niskich oraz wysokotonowych głośników, eliminując interakcję między jednostkami, jak również przydźwięki i nieprawidłowości faz, wprowadzone przez pasywne sieci zwrotnicy. Oba głośniki mogą funkcjonować na optymalnym poziomie wydajności, zapewniając odpowiednio wysoką jakość brzmienia.

Duże magnesy w zaawansowanej konstrukcji obwodów magnetycznych

Jedną z cech monitorów z serii HS, którą na pewno usłyszysz, jednak nie zobaczysz jest bardzo duży magnes. W połączeniu z zaawansowaną konstrukcją obwodów magnetycznych, magnesy zapewniają potężny, jednolity, ściśle kontrolowany strumień magneśnicy, zapewniający wyjątkowo sprawne i gładkie brzmienie oraz duże możliwości w szerszym zakresie częstotliwości.

Przenośny, wszechstronny monitoring dla Twojej stacji roboczej

Wszystko, czego potrzebujesz do najlepszej klasy stereofonicznych możliwości produkcyjnych to stacja robocza oraz para głośników z serii HS. Taki system jest nie tylko przenośny i niezwykle łatwy w konfiguracji wszędzie tam, gdzie go potrzebujesz, lecz może zapewnić wspaniałą wydajność monitoringu, która pozwoli Ci pracować w profesjonalnych warunkach. Możliwość regulacji reakcji głośników umożliwia dostosowanie ich do jak najlepszego brzmienia wszędzie tam, gdzie tylko potrzebujesz.
Niezwykła produkcja dźwięku przestrzennego surround

Chociaż stereo jest wciąż najczęściej używanym formatem dla zwykłego słuchania muzyki, dźwięk przestrzenny surround 5.1 powoli staje się formatem, wybieranym przez dzisiejsze, zaawansowane media i zaczyna być uznawany za najwyższej klasy i jakości czynnik, wpływający na przyjemność słuchania muzyki. Jednak, aby właściwie zmiksować i wyprodukować brzmienie przestrzenne, musisz mieć dobry system monitorujący 5.1. Głośniki z serii HS, wraz z dodatkowym głośnikiem niskotonowym, są idealnym wyborem, jeśli chcesz mieć kompetentny system monitorujący, obsługujący dźwięk przestrzenny surround i nie chcesz przeznaczyć na to dużej sumy pieniędzy. Stwórz własną kombinację pięciu aktywnych monitorów bliskiego pola HS50M lub HS80M z jednym lub więcej głośnikiem niskotonowym HS10W, aby być gotowym do produkcji i odtwarzania najnowocześniejszego brzmienia przestrzennego surround.

HS7

2-drożny monitor studyjny bliskiego pola typu bass-reflex z niezależnymi wzmacniaczami głośników o konstrukcji 6,5" membrany głośnika niskotonowego oraz 1" cewki głośnika wysokotonowego.


-2-drożny monitor studyjny bliskiego pola typu bass-reflex z dwoma wzmacniaczami, 6,5" membraną oraz 1" cewką
-Charakterystyka częstotliwości 43Hz - 30kHz
-System dwóch wzmacniaczy głośników 60W LF oraz 35W HF zapewniający najwyższą wydajność oraz 95W moc
-Przełączniki ROOM CONTROL oraz HIGH TRIM
-Wejścia XLR oraz TRS jack kompatybilne z sygnałami symetrycznymi i niesymetrycznymi


Output power: 95W (LF:60W, HF:35W)
I/O connectors: XLR3-31 type (balanced), PHONE (balanced)
Power consumption: 55W
Shape: Bass-reflex type
Cabinet material: MDF
Dimensions: W 210mm (8.3"),H 332mm (13.1"),D 284mm (11.2")
Net weight: 8.2kg (18.1 lbs.)
Others LEVEL control (+4dB/center click) , EQ: HIGH TRIM switch (+/- 2dB at HF) / ROOM CONTROL switch (0/-2/-4 dB under 500Hz)

Opinie o produkcie (0)

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium