Producenci

Program Sequel 3

Dostępność: brak towaru
Cena: 328,00 zł 328.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Program Steinberg Sequel 3

Sequel 3 to program przeznaczony dla muzyków, którzy pierwszy raz spotykają się z tworzeniem muzyki na komputerze. To kombinacja intuicyjnych narzędzi do nagrywania, edycji, miksu i odtwarzania ze znakomitymi loopami, instrumentami i efektami.

Sequel 3 to program przeznaczony dla muzyków, którzy pierwszy raz spotykają się z tworzeniem muzyki na komputerze. To kombinacja intuicyjnych narzędzi do nagrywania, edycji, miksu i odtwarzania ze znakomitymi loopami, instrumentami i efektami. Sequel 3 działa na platformie PC oraz MAC. Dostarczony jest z potężną biblioteką: ponad 5000 pętli, 600 gotowych instrumentów, efekty i ten sam silnik audio preferowany przez światowej klasy producentów na całym świecie.

Nigdy tworzenie muzyki na komputerze nie sprawiało tyle radości!
Kompletny zestaw, gotowy do natychmiastowego użycia
Nagrywanie, edycja, miks w każdym stylu
Ponad 5000 pętli od światowej sławy producentów: Hip-Hop, R&B, Dance, Electronic, Pop, Metal, World, i wiele więcej
Więcej niż 600 gotowych do użycia instrumentów, ponad 60 zestawów perkusyjnych
Unikalny tryb "na żywo" dla remiksowania piosenek w locie
Ślady audio i MIDI synchronizują się z tempem i wysokością projektu w czasie rzeczywistym
Wbudowane efekty o studyjnej jakości, włączając EQ i Dynamics na każdym kanale
Ponad 50 Audio Track Presets dla różnych typów instrumentów, tak jak wokalu
Cross-Platform: Windows i Mac OS X Universal Binary

Nowy Beat Page w Sequel 3 to chluba dla wszystkich Twoich bitów, rytmów i groove'ów - wykożystując moc Groove Agent ONE oraz Beat Designer, Beat Page daje Tobie bezpośredni dostęp do dźwięków rytmicznych i łatwego programowania paternów rytmiki - wszystko to w jednym miejscu. Podążając za filozofią legendarnych maszyn perkusyjnych Beat Page łączy prostote i wygodę oraz staje się punktem startowym Twoich produkcji.

Tryb performance w Sequel 3 łączy zalety opartych o paterny systemów pracy i pozwala na tworzenie utworów na żywo. Wystarczy zdefiniować części w projekcie, które automatycznie przyporządkują się do padów. Zmapuj pady do kontrolera MIDI lub do klawiatury i wyzwalaj je "w locie".
 
Sequel 3 jest wyposażony w wysokiej jakości intrumenty i efekty do produkcji. HALion Sonic SE workstation zapewnia ponad 500 dźwięków i instrumentów różnych stylów muzycznych - od "analogów" po syntetyczne brzmienia padowe, leadowe o basy. Groove Agent ONE dodaje autentycznie brzmiącą perkusję i dodaje rytm do Twojej produkcji. Dla gitarzystów Sequel 3 posiada VST Amp Rack SE zamieniający komputer w zmacniacz gitarowy o legendarnym brzmieniu. Nawet zewnętrzne plug-iny VST 3 mogą być uruchomione w Sequel 3.

Chciałeś kiedyś stworzyć miks swojego ulubionego utworu? Sequel 3 jest doskonałym narzędziem. Przenieś utwór z Twojej biblioteki MP3 do projektu i Sequel 3 sam wykryje tempo. Teraz możesz łatwo tworzyć pętle, zmieniać aranż i używać efektów - dodać swojego smaku do utworu. Step Envelopes - edytor w Sequel 3 pozwala łatwo modulować ścieżki audio - reverse, stutter lub pitch to efekty, które wzbogacą Twój remix.

Opinie o produkcie (0)

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium