Producenci

PROGRAM CUBASE 6 ELEMENTS

Dostępność: brak towaru
Cena: 355,00 zł 355.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Z jego kompletnym zestawem narzędzi do kompozycji, nagrywania, edycji i miksowania, Cubase Elements 6 jest jedną z najlepszych ścieżek do wejścia w świat Cubase'a. Znakomita kolekcja wysokiej jakości instrumentów i efektów przemienia Mac lub PC w osobiste system produkcji muzycznej. Z tym samym profesjonalnym interfejsem użytkownika i nagrodzonym silnikiem audio jak w Cubase 6 (najwyższa wersja) Elements 6 jest wspaniałym narzędziem za rozsądną cenę.

Główne zalety:

-Oparty na sprawdzonej technologii Cubase'a używanej przez profesjonalistów na całym świecie
-Nagrodzony 32 bitowy silnik audio firmy Steinberg z elastycznym routingiem i automatyczną kompensacją opóźnienia
-Obsługa do 64 ścieżek MIDI i 48 ścieżek audio jednocześnie w jakości DVD (24-bit/96 kHz)
-Zawiera wspaniałe instrumenty wirtualne: HALion Sonic SE workstation, maszyne perkusyjną Groove Agent ONE, syntezator Prologue
-33 procesory efektowe audio, w tym PitchCorrect dla korekcji intonacji wokalu i AmpSimulator
-32-/64-bit dla Windows i Mac OS X Intel

MIDI - SEKWENCER

W sercu sekwencera MIDI Cubase'a jest Key Editor: potężne narzędzie oferujęce funkcjonalność i pozwalające rozwinąć skrzydła kompozytorom i autorom piosenek. Tutaj melodie, akordy, aranże i wykonania nabierają kształtu, a pomysły są realizowane. Wstawianie, cięcie, przesuwanie i transpozycja poszczególnych nut lub całych akordów edycja nawet najbardziej subtelnych parametrów MIDI to tylko niektóre z funkcji zawartych w Key Editor rozwijanym przez firmę Steiberg od ponad dwóch dekad. Narzędzie Inspector w Key Editor Inspector zapewnia łatwy i intuicyjny dostęp do najważniejszych narzędzi i funkcji MIDI - kwantyzacja, transpozycja, długość i wiele więcej..

MIKSUJ JAK PROFESJONALISTA

Z 24 fizycznymi wejściami i wyjściami, 8 slotami insert na kanał, 8 wysyłkami i powrotami FX i 16 szynami grup oraz nieograniczonymi możliwościami routowania ścieżek Cubase Elements 6 jest w pełni wyposażony do masteringu np całego zespołu rockowego. Automatyczna kompensacja latencji synchronizuje wszystkie strumienie audio w systemie.

EDYTOR NUT: THE SCORE EDITOR

Score Editor w Cubase Elements jest uproszczoną wersją potężnego środowiska notacji zawartego w Cubase 6 i Cubase 6 Artist. Kompletnie zintegrowany z systemem, Score Editor pozwala na edycję i podgląd muzyki z poziomu nut. Tylko kilka kliknięć potrzeba by zaadaptować widok nagranego MIDI, wydrukować w wersji dla solisty, orkiestry lub chóru. Przydatne funkcje takie jak wyświetlenie kwantyzacji i transpozycji ułatwiają pracę z nutami.

EDYCJA

Sample Editor oferuje kreatywną wolność w edycji audio. Pełny zestaw narzędzi zapewnia szeroki zakres funkcji pokrywających nie tylko podstawowe zadania edycji. Fukcje loop są dla tych, którzy używają pętli w swoich projektach z funkcjami rozpoznawania hit-point oraz beat-slicing.

INNOWACYJNE INSTRUMENTY

Cubase Elements 6 dostarcza trzy wyjątkowe wirtualne instrumenty. Ponad 550 presetów wewnątrz HALion Sonic SE, Prologue i Groove Agent ONE.

HALion Sonic SE

HALion Sonic SE jest uproszczoną wersją of HALion Sonic, flagowej stacji roboczej VST Steinberga. Zawierając ten sam nagrodzony silnik syntezy audio, HALion Sonic SE oferuje pełną integrację z Cubase Elements 6 razem z inspirującymi brzmieniami. Intuicyjna obsługa, gotowość do użycia w każdej chwili i wsparcie VST 3.5 czynią ten instrument doskonałym wyborem do pisania piosenek lub grania.

Groove Agent ONE

Groove Agent ONE łączy sampler oraz obróbke dźwięku — wszystko zintegrowane w Cubase 6. Nie tylko obsługuje pętle w stylu MPC ale także zawiera doskonałe stylowe brzmienia akustyczne, urban, hip hop i dance. Każdy z wirtualnych padów zawiera procesor dźwięku dając kontrolę nad brzmieniem aktualnie pod niego wgranym. Możliwość kreowania swoich zestawów z pomocą MediaBay i funkcji "drag and drop" zapewnia płynną pracę i łatwość obsługi.

Prologue

Prologue to polifoniczny syntezator z doskonałym brzmieniem wielotrybowych filtrów rezonansowych, modulacją i efektami na pokładzie. Dzięki technologii VirSyn ten virtualny analog wypełniony jest setkami świetnie brzmiących presetów.

EFEKTY DLA TWOJEJ MUZYKI

Cubase Elements 6 dostarczany jest z imponującym zestawem wysokiej jakości efektami VST, w tym EQ, Dynamics, Modulation, Reverb, Filters, Distortion i efekty specjalne. Cubase Elements 6 zawiera w sumie 33 efekty z presetami fabrycznymi:

-AmpSimulator
-AutoPan
-Bitcrusher
-Chopper
-Chorus
-Compressor
-DaTube
-Distortion
-DualFilter
-Flanger
-Grungelizer

-Limiter
-Metalizer
-MIDI Gate
-MonoDelay
-MonoToStereo
-Octaver
-Phaser
-PingPongDelay
-PitchCorrect
-RingModulator
-Roomworks SE

-Rotary
-Standard Channel EQ
-StereoDelay
-StereoEnhancer
-Tranceformer
-Tremolo
-Tuner
-UV22HR
-Vibrato
-VSTDynamics
-WahWah

MEDIABAY — BAZA DANYCH DŹWIĘKÓW

By utrzymać kontrolę nad rosnącą liczbą sampli, brzmień, pętli i presetów Cubase Elements 6 jest wyposażony w system zarządzania zwany MediaBay. Służy on do przegłądania, szukania, zarządzania i kategoryzacji każdego rodzaju mediów - audio, MIDI, presety instrumentów i wtyczek, video a nawet plików projektów.

KOREKCJA TONU NA ŻYWO

Zaprojektowany dla wokalu i instrumentów solo nowy PitchCorrect VST 3 daje łatwą i automatyczną kontrolę nad korekcją. PitchCorrect jest oparty o technologię Yamaha Pitch Fix i dokonuje natychmiastowej korekcji w zadanej przez użytkownika skali w tym minor, major, chromatic oraz własnej.

AMPSIMULATOR

AmpSimulator to świetnie brzmiący wzmacniacz gitarowy i symulator głośnika dla szybkiego kształtowania śladów gitary bez konieczności posiadania sprzętu. Zawiera różne wzmacniacze i piece do wyboru oraz nadaje się również do obróbki gitary basowej.

PROJECT ASSISTANT

Project Assistant zapewnia szablony dla pracy z różnymi stylami muzycznymi oraz do odpowiednich zadań takich jak nagrywanie, mastering, produkcja czy miks. Szablony zawierają liczbe kanałów, efektów symulatorów i insertów dopasowaną do odpowiedniego zadania. Istnieje również możliwość kreowania własnych szablonów dopasowanych do naszego stylu pracy - jest to duża oszczędność czasu a czas to pieniądz!

Opinie o produkcie (0)

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium