Producenci

M-Audio M-Track 2x2M interface audio

Dostępność: powyżej 2 sztuk
Wysyłka w: 24 godziny (w dni robocze)
Cena: 485,00 zł 485.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Dzięki interfejsowi M-Track 2X2M możesz nagrywać i produkować w studyjnej jakości 24 bity/192 kHz za pomocy łatwego w użyciu i intuicyjnego interfejsu, a wbudowany interfejs MIDI sprawia, że podłączanie i sterowanie zewnętrznym sprzętem MIDI nigdy nie było tak proste.

M-Track 2X2M wyróżnia się elegancką, metalową obudową i dużym umieszczonym centralnie pokrętłem do regulacji głośności. Wyposażony jest w nowe, transparentne przedwzmacniacze Crystal i przetworniki A/D, zapewniające nieskazitelną czystość i najwyższą jakość dźwięku w swojej klasie. Dzięki 2 specjalnym wejściom symetrycznym typu combo XLR/TRS 1/4" i 2 całkowicie nowym wejściom instrumentalnym 1/4" ze specjalnie zaprojektowanym stopniem wzmocnienia i impedancji, zapewniającym najbardziej dokładne odwzorowanie brzmienia gitary lub basu podłączonego bezpośrednio do interfejsu, M-Track 2X2M umożliwia nagrywanie do 2 kanałów jednocześnie.
Zawiera także wejście i wyjście MIDI do podłączania syntezatorów, sekwencerów i innych zewnętrznych urządzeń MIDI.

M-Track 2X2M łączy się z komputerem Mac lub PC przez standardowy port USB lub USB-C przy użyciu jednego z dwóch dołączonych kabli. Wysokiej jakości połączenie Hi-Speed USB i pokrętło do regulacji USB/Direct pozwala na monitoring wejść bez żadnej latencji, co sprawia, że nagrywanie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Połączenie profesjonalnej wydajności, łatwości obsługi i dołączonego pakietu oprogramowania, który zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do rozpoczęcia nagrywania, sprawia, że M-Track 2X2M jest niesamowicie wszechstronnym interfejsem audio o wysokiej wydajności, który ustanawia nowy standard w swojej klasie.

Krystalicznie czyste nagrania

Dzięki nowemu interfejsowi nagrywanie sygnału o wysokiej jakości nigdy nie było tak proste. Dzieje się to za sprawą całkowicie nowych, profesjonalnych przedwzmacniaczy Crystal. Zostały one skonstruowane od podstaw, zapewniając muzykom i producentom transparentne, niskoszumowe rozwiązanie, gwarantujące wyciągnięcie z mikrofonu tego, co najlepsze, i uchwycenie gry lub śpiewu dokładnie tak, jakbyś chciał, żeby były odbierane. Poza tym przełącznik zasilania Phantom +48 V zapewnia obsługę wszystkich typów mikrofonów, w tym pożądanego brzmienia wysokiej jakości mikrofonów pojemnościowych.

Wyjątkowo mobilna rejestracja w studyjnej jakości

M-Track 2X2M wykorzystuje specjalne przetworniki A/D, zapewniające 24-bitową rozdzielczość dźwięku cyfrowego o znakomitym zakresie dynamiki, który pozwala na uchwycenie każdego niuansu wykonania, co w połączeniu z częstotliwością próbkowania do 192 kHz daje pewność, że nagrania będą czyste i wierne w stosunku do dźwięku źródłowego. Niezależnie od typu sesji – czy to demo, czy mastering – M-Track 2X2M zapewnia jakość, której wymagasz w przenośnej, przyjaznej i solidnej formie.

Niezależnie od projektu M-Track da sobie radę

M-Track 2X2M wyposażony jest w 2 symetryczne wejścia combo XLR 1/4" i dwa nowe wejścia instrumentalne 1/4". Pozwala na nagrywanie dwóch kanałów jednocześnie w studyjnej rozdzielczości 24 bity/192 kHz. Para elastycznych wejść combo dostosowuje się do każdego źródła dźwięku o poziomie mikrofonowym lub liniowym, zaś specjalnie skonstruowany stopień wzmocnienia i impedancji wejść instrumentalnych gwarantuje nieskazitelnie czysty i wierny sygnał gitary lub basu.

Szybkie nagrywanie bez latencji przez długie lata

Podłączanie M-Tracka 2X2M nie mogłoby być jeszcze łatwiejsze: zainstaluj sterowniki, podłącz go do komputera Mac lub PC przez standardowy port U lub USB-C i jesteś gotowy do nagrywania. Wygoda szybkiego, wysokiej jakości złącza USB-C i gałka USB/Direct Balance umożliwiają nagrywanie i monitorowanie bez latencji, co pozwala na skupieniu się na tym, co najważniejsze – na wykonaniu!

Kontrola zewnętrznych urządzeń

Dzięki wbudowanemu w M-Track 2X2M interfejsowi MIDI podłączanie zewnętrznego sprzętu MIDI jest banalnie proste. Niezależnie od tego, czy chodzi o sterowanie kolekcją instrumentów wirtualnych za pomocą klawiatury MIDI, czy wysyłanie komunikatów MIDI do modułu brzmieniowego, automatu perkusyjnego, czy zewnętrznego sekwencera, 5-pinowe wejście i wyjście MIDI w M-track 2X2M zapewniają elastyczne możliwości podłączania sprzętu, płynnie dostosowując się do potrzeb użytkownika.

Natychmiastowa kreatywność

Niezależnie od typu projektu, światowej klasy pakiet oprogramowania M-Track 2X2 zapewnia narzędzia, których potrzebujesz do przekształcenia tego wstępnego pomysłu w ukończone arcydzieło. Nagrywaj, miksuj i masteruj przy użyciu Steinberg Cubase LE. Poszerz paletę brzmień z C-Series Virtual Instrument Suite firmy AIR Music Technology (pakiet zawierający Strike, Xpand!2 i Mini-Grang). Wykończ profesjonalnie swoje nagrania przy użyciu 20 kultowych efektów AUA/ST i procesorów z AIR Creative FX Collection. M-Track to więcej niż tylko interfejs. To serce kreatywności, które zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, do wykorzystania swego potencjału twórczego.

Najważniejsze cechy:

-Rozdzielczość 24 bity/192 kHz do profesjonalnego nagrywania i monitoringu
-Całkowicie nowe przedwzmacniacze Crystal, zapewniające krystalicznie czysty, transparentny dźwięk
-Zasilanie Phantom +48 V umożliwia korzystanie ze wszystkich typów mikrofonów
-Połączenie Hi-Speed USB z pokrętłem regulacji proporcji sygnału bezpośredniego i z USB (USB/Direct) do monitoringu bez latencji
-W zestawie standardowy kabel USB i USB-C
-2 wejścia XLR – TRS 1/4" i dwa wysokoimpedancyjne (High-Z) wejścia instrumentalne
-5-pinowe wejście/wyjście MIDI do podłączania praktycznie każdego zewnętrznego sprzętu MIDI
-Solidna metalowa obudowa; duże centralne pokrętło do łatwej regulacji głośności; format „table-top” zapewnia łatwy dostęp do najważniejszych regulatorów
-Stereofoniczne wyjścia 1/4"; wyjście słuchawkowe z niezależną regulacją poziomu

Dołączone oprogramowanie:

- AIR Creative FX Collection (20 światowej klasy wtyczek efektowych AU/VST rozsławionych przez Pro Tools®)
- AIR Strike
- AIR Xpand!2
- AIR Mini Grand
- Steinberg Cubase LE

Dla kogo interfejs?

Interfejs jest idealny dla domowych, początkujących i średniozaawansowanych producentów, muzyków i kompozytorów, poszukujących przyjaznych środków do nagrywania i monitorowania własnych nagrań/produkcji, bazujących na programie DAW.

Wyjątkowo łatwe przenoszenie i przechowywanie dzięki niewielkim wymiarom w połączeniu ze studyjną wydajnością, wbudowanym interfejsem MIDI do podłączania zewnętrznego sprzętu MIDI i dostępnością szerokiego wyboru wejść (mikrofonowe, instrumentalne, liniowe) to świetne zalety, które zadowolą wszystkich użytkowników. 
Ponadto pełen pakiet oprogramowania, zawierający standardowe w branży instrumenty i efekty firmy AIR Music Technology, jak również Cubase LE, zapewnia rozwiązanie typu all-in-one (wszystko w jednym), które natychmiast inspiruje możliwości twórcze.

DANE TECHNICZNE

• Wejście mikrofonowe 1-2 (symetryczne XLR)
• Pasmo przenoszenia    20 Hz – 20 kHz (±0,1 dB)
• Zakres dynamiki    104 dB (A-ważone)
• Stosunek sygnału do szumu    104 dB (+1,0 dBu, A-ważone)
• THD+N    0,002%
• EIN (Równoważny szum wejściowy) przedwzmacniacza    -128 dBu (maksymalne wzmocnienie, źródło 150 Ω, A-ważone)
• Maksymalny poziom wejściowy    +1,5 dBu
• Zakres wzmocnienia    55 dB
• Wejścia liniowe 1-2 (TRS symetryczne 6,35 mm [1/4"])
• Pasmo przenoszenia    20 Hz – 20 kHz (±0,05 dB)
• Stosunek sygnału do szumu    101 dB (1 kHz, +4 dBu, A-ważone)
• THD+N    0,002%
• Maksymalny poziom wejściowy    16 dBu
• Zakres wzmocnienia    55 dB
• Wejścia Inst 1-2 (TS, niesymetryczne 6,35 mm [1/4"]
• Pasmo przenoszenia    20 Hz – 20 kHz (±0,05 dB)
• Zakres dynamiki    100 dB (A-ważone)
• Stosunek sygnału do szumu    98 dB (+4 dBu, A-ważone)
• THD+N    0,005%
• Maksymalny poziom wejściowy    6 dBu
• Impedancja wejściowa    1 MΩ
• Zakres wzmocnienia    24 dB
• Główne wyjścia, L (lewe) i R (prawe) – TRS 6,35 mm [1/4"], symetryczne
• Pasmo przenoszenia    20 Hz – 20 kHz (±0,06 dB)
• Zakres dynamiki/stosunek sygnału do szumu    106 dB (A-ważone)
• THD+N    0,005%
• Maksymalny poziom wyjściowy:    +13 dBu (1 kHz, -1 dBFS)
• Wyjście słuchawkowe (symetryzowane, 1/4", [6,35 mm] TRS)
• THD+N    0,005%
• Impedancja wyjściowa    10 Ω
• Zasilanie    Zasilany przez USB
• Wymiary (szerokość x głębokość x wysokość; mm)    152x 71x198
• Waga    0,95 kg

Opinie o produkcie (0)

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl