Producenci

Korg RK-100 S WH - keytar

Dostępność: brak towaru
Cena: 2 890,00 zł 2890.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

KORG RK-100S WH
KEYTAR

KLAWIATURA DAJĄCA WOLNOŚĆ NA SCENIE
Pojawiając się w 1984 RK-100 zerwał ze stacjonarnym postrzeganiem klawiszowców na scenie dając im wolność i możliwość szaleństwa. Stylowe wykończenie w czterech kolorach pozwala na konkurowanie z gitarzystami i wokalistami. 30 lat później RK został odnowiony. Pomimo zaokrąglonej stylowo linii, esencja oryginału nie zmieniła się. Dzięki cieńszej klawiaturze duży i ciężki korpus wyszczuplał, jednak co najważniejsze, podczas gdy oryginał wymagał zewnętrznego modułu brzmieniowego, nowy RK-100S zawiera wbudowany generator z modelowaniem analogowym.

Nowe cechy i funkcje to m.in. dwa kontrolery wstęgowe, arpeggiator i vocoder. Są także przyciski „ulubionych“, pozwalając zapamiętać często używane brzmienia i szybko je przywoływać. RK-100S to ciekawsze i aktywniejsze urozmaicenie Twoich występów.

DREWNIANA,PIĘKNIE WYKOŃCZONA OBUDOWA
Atrakcyjność RK leży w jego obudowie. Starannie przygotowany drewniany korpus nadaje ponadczasowość i tworzy różne wrażenia wizualne w zależności od kąta spojrzenia. Dostępny w trzech kolorach: czerwonym (RD), czarnym (BK) i białym (WH). Wykończenie połyskującą farbą zwróci uwagę wszystkich oczu.

CECHY GŁÓWNE

Dwieście fabrycznych brzmień z modelowaniem analogowym.
RK-100S posiada wbudowany silnik brzmieniowy, nieobecny w oryginalnej wersji z przeszłości, co znaczenie upraszcza obsługę. Generator brzmienia MMT zapewnia nie tylko standardowe analogowe kształty, takie jak sawtooth i square, ale również dodatkowe algorytmy oscylatora – format, noise i PCM, zasilając dwieście programów szerokim zakresem brzmienia. Odtwarzanie barw odbywać się może także przez arpeggiator.

37-klawiszowa cienka klawiatura – lekka i łatwa gra.
RK-100S posiada 37-klawiszową cienka klawiaturę, znaną z modelu MS-20 mini. Daje ona całości kompaktowość i lekkość. Klawisze MS-20 zapewniają idealny balans pomiędzy rozmiarem a wygodą gry.

Dwa kontrolery wstęgowe – krótki i długi.
Powodem zaprojektowania RK-100S był aktywny styl gry, toteż na pokładzie mamy dwa kontrolery wstęgowe: krótki na szyjce instrumentu, sterowany lewą ręką i długi – umiejscowiony z przodu pod klawiaturą. Ten drugi może być używany zamiast klawiatury, umożliwiając swobodne przegrywanie zakresów dźwięków i skal, a co więcej może służyć również do kontroli tonu lub filtra na wiele sposobów.

Zasilanie sześcioma alkalicznymi bateriami AA.
Aby jeszcze bardziej zwiększyć swobodę i wolność na scenie, RK-100S może być zasilany sześcioma bateriami alkaicznymi lub akumulatorowymi AA. Przy użyciu zasilacza możesz grać w domu jak długo tylko chcesz, bez przejmowania się o żywotność baterii i tworzyć w edytorze swoje własne barwy.

Wejście mic/audio – używanie funkcji vocodera.
RK-100S posiada gniazdo monowejściowe dla mikrofonu lub urządzenia audio. Wszystko po to, byś mógł cieszyć się z kolejnej funkcji instrumentu – vocodera.

Zewnętrzny moduł brzmieniowy i edytor komputerowy do szczegółowego wglądu w brzmienia.
Dzięki wyjściu MIDI, RK-100S może sterować zewnętrznym modułem brzmieniowym. Jest także port USB dla podłączenia do komputera, pozwalając sterować komputerem lub edytować brzmienia.

Opinie o produkcie (0)

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium