Producenci

IsoAcoustic Iso-Puck podstawka do kolumny studyjnej monitora

Dostępność: brak towaru
Cena: 260,00 zł 260.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

IsoAcoustics Iso-Puck - podstawki izolacyjne (2 szt.)

Podstawki Iso-Puck to izolacja, klarowne brzmienie oraz szerokie spektrum stereo dla monitorów, kolumn głośnikowych, wzmacniaczy gitarowych, subów, gramofonów itp.

Podstawki Iso-Puck to innowacyjne rozwiązanie oraz nowe podejście do tematyki izolacji monitorów studyjnych, wzmacniaczy gitarowych i wielu innych systemów pracy z dźwiękiem. Ich unikalny design zapewnia wysokiej jakości izolacje, jednocześnie blokując lateralne drgania i oscylacje, czego efektem jest większa przejrzystość brzmienia. Są to prawdopodobnie najbardziej uniwersalne narzędzia izolacyjne dostępne dla rozwiązań studyjnych, scenicznych lub domowych.

W zestawie znajdują się 2 szt. podkładek Iso-Puck.

Budowa

Kołnierz górnej części Iso-Puck jest zaprojektowany tak, aby przylegał do dolnej części powierzchni sprawiając, że górny izolator łączy się z głośnikiem, podczas gdy dolny izolator przylega do powierzchni. Cała energia zarządzana jest wewnątrz centralnej części izolatorów Iso-Puck, które są starannie dostrojone tak, aby dostarczyć najlepszą izolację i kontrolę, tym samym pozostając na osi. Do skutecznej izolacji jednego monitora potrzebne są trzy lub cztery sztuki podstawek - w zależności od wagi i wielkości.

Design o niskim profilu sprawia, że podstawki Iso-Puck to idealne rozwiązanie dla monitorów studyjnych ustawionych na standach, konsoletach czy powierzchniach desktopowych. W ten sposób oddzielają monitory od powierzchni wspierającej, eliminując przenoszenie energii, co dostarcza lepszej przejrzystości oraz szerokości obrazu stereo.

Monitory studyjne

Monitory studyjne postawione nawet na najbardziej stolidnych standach mogą skorzystać na współpracy z podstawkami Iso-Puck, ze względu na zjawisko wewnętrznego odbicia energii powracającej do powierzchni wspierającej, która jest rozrzedzana w celu uzyskania jasności brzmienia oraz dostarczenia szerokiej bazy spektrum. W razie zapotrzebowania na większy ciężar, zalecamy zapoznać się z pozostałymi modelami podstawek: ISO-L8R.

Wzmacniacze gitarowe

Iso-Puck dostarczają izolacji nawet dla zestawów w postaci gitary + wzmacniacza. W warunkach domowych, w studio czy na scenie, Iso-Puck oddzielają wzmacniacze od powierzchni, czego efektem jest ogromna różnica w przejrzystości dźwięku, rozmieszczenia przestrzeni niskich częstotliwości jak i znaczącej różnicy w szczególe. Muzyczy często zmagają się z problemem osiągnięcia "swojego" brzmienia przemieszczające się między różnymi środowiskami tworzenia. Podstawki te dostarczą konsekwentnej izolacji, która pozostanie tak samo skuteczna bez względu na okoliczności oraz narzędzia, z którymi będziemy pracować.

Scena

Podstawki Iso-Puck od IsoAcoustics mogą byc również używane w różny sposób w środowiskach scenicznych i koncertowych. Poprawiając klarnowność brzmienia i dodając spektrum, mają one wiele pomocnych zastosowań również w takich okolicznościach.

DJ

Podstawki Iso-Puck to świetne rozwiązanie dla sprzętu DJskiego. Ustaw je pod gramofonem, mikserem lub CD playerem, aby odizolować go od powierzchni w celu zredukowania zjawiska wibracji niskich częstotliwości, zakłócających pracę ramienia i igły. Małe i kompaktowe - zabierzesz je wszędzie.

Opinie profesjonalistów

"Uwielbiam sposób działania podstawek Iso-Puck oraz to, w jaki sposób zapewniają klarowność brzmienia oraz skupienie dźwięków w miksie. Moją pierwszą reakcją było: wow, one rzeczywiście zwiększają obraz bazy stereo!"

Eddie Kramer
Inżynier dźwięku / Producent

Opinie o produkcie (0)

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium