Producenci

Focusrite Scarlett OctoPre Dynamic - przedwzmacniacz

Dostępność: brak towaru
Cena: 2 540,00 zł 2540.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Focusrite OctoPre Dynamic - przedwzmacniacz

Potrzebujesz więcej wejść/wyjść w swoim systemie nagraniowym? A może kiedys zastanawiałeś się jak nagrać swój cały zespół live na oddzielnych ścieżkach? Odpowiedzią jest Focusrite Scarlett Octopre Dynamic.

Zaprojektowany do rozszerzenia popularnej serii, nisko-latencyjnych interfejsów USB Focusrite’a Scarlett drugiej generacji. Scarlett Octopre Dynamic jest również kompatybilny z innymi interfejsami, które posiadają port ADAT.

Podłącz Scarlett OctoPre Dynamic do swojego interfejsu za pomocą standardowego kabla światłowodowego, aby mieć dostęp do dodatkowych ośmiu transparentnych przedwzmacniaczy mikrofonowych i dodatkowych wyjść.
Scarlett Octopre Dynamic wyposażono w osiem wejść mikrofonowo-liniowych z kompresją ‘soft-knee’ na każdym kanale, wysokiej jakości przetworniki AD – DA 24-bit do 192 kHz z zakresem dynamiki DA 109 dB. Dwa pierwsze wejścia to mic / line / Hi-Z. Wysoki headroom wejść Hi-z umożliwia obsługę gitar z układem aktywnym i gitar z mocnymi pickupami.

Dodatkowo analogowe wyjścia na tylnim panelu umożliwiają np. zasilenie konsolety z jednocześnie cyfrowym zapisem lub podłączenie zewnętrznych procesorów do systemu DAW.

Z radością ogłaszamy przedłużenie naszej standardowej gwarancji dla produktów Focusrite. Trzyletnia gwarancja dotyczy urządzeń zakupionych po 1 stycznia 2018r. i obejmuje 36 miesięcy od daty zakupu. Okres gwarancyjny dla produktów zakupionych przed 31 grudnia 2017 r. wynosi 24 miesiące od daty zakupu.


Najważniejsze cechy:

  • 8 transparentnych,  przedwzmacniaczy Scarlett z dużym zapasem headroomu, niskimi zniekształceniami i kompresją na każdym kanale
  • Dwa na nowo zaprojektowane wejścia instrumentalne, z większym zapasem headroomu dla mocniejszych pickupów gitary elektrycznej
  • Precyzyjna konwersja z jakiej słynie Focusrite: zakres dynamiki DA 109dB
  • Częstotliwość próbkowania do 192kHz/24bit
  • Doskonałe do nagrywania bębnów: zoptymalizowane przedwzmacniacze pod katem extremalnie wysokich poziomów sygnału
  • Osiem wyjść analogowych: perfekcyjne rozwiązanie na live z zapisem cyfrowym
  • Precyzyjny wskaźniki sygnału wchodzącego
  • Proste podłączenie przez ADAT in/out, dual ADAT dla wyższych trybów próbkowania
  • Zasilanie +48V Phantom dla każdego kanału
  • Word Clock I/O, pełna integracja z systemami cyfrowymi

Opinie o produkcie (0)

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium