Salon pianin i fortepianów w Poznaniu

Z wielką radością informujemy, że właśnie otworzyliśmy 

Salon Pianin i Fortepianów w Poznaniu

W centrum Starego Miasta, przy ul. Paderewskiego 6, nieopodal Starego Rynku, w otoczeniu stylowych budynków, na powierzchni 160 metrów kwadratowych prezentujemy pokaźną ilość najróżniejszych modeli pianin i fortepianów.

Salon Poznań

W naszym Salonie prezentujemy szeroką gamę instrumentów: od modeli szkolnych do koncertowych i mistrzowskich. Nie brakuje też najnowszych technologi łączących klasyczny instrument z najnowocześniejszą techniką cyfrową.  

Salon Poznań

Nasze wieloletnie doświadczenie w sprzedaży pianin i fortepianów w pełni tu wykorzystujemy, oferujemy kompleksową obsługę nie tylko klientów indywidualnych, ale również szkół i instytucji muzycznych.

Umożliwiamy zakup instrumentów w systemie ratalnym, oraz oferujemy wynajem instrumentów z możliwością późniejszego wykupu za kwotę pomniejszoną o sumę wpłaconych czynszów za wynajem. Więcej szczegółów na temat tych form zakupu:

Zakup na raty:

https://www.fan.com.pl/pl/n/58

Wynajem:

https://www.fan.com.pl/pl/n/57

 

Salon Poznań

Wszystkie instrumenty są pod bieżącą opieką techniczną, dlatego zawsze gdy zagościcie u nas, będą w pełni przygotowane to testowania. W osobnym, specjalnie wytłumionym i odizolowanym dźwiękowo pomieszczeniu umożliwiamy bardzo dokładne i skrupulatne przetestowanie wszelkich walorów brzmieniowych i technicznych naszych instrumentów.

Salon Poznań

Zapewniamy również na miejscu fachową obsługę, która z chęcią doradzi i zaprezentuje odpowiedni instrument.

Salon Poznań

Zapraszamy do naszego Salonu!

Salon Pianin i Fortepianów

ul. Paderewskiego 6

61-770 Poznań

tel. 518 016 471

e-mail: salonpoznan@fan.com.pl

 

godziny otwarcia:

codziennie w dni powszednie w godzinach od 11.00 do 19.00

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium