Wynajem pianina Yamaha

Wynajem pianin Yamaha

 

Chcesz zacząć grać na pianinie?

- nie wiesz jak długo potrwa Twoja chęć do grania?

- nie chcesz od razu decydować się na zakup?

 

Wynajmij je od nas.

 

 

Jak to działa?

Przywieziemy do Ciebie instrument, przygotujemy do gry, a jeśli zrezygnujesz z wynajmu zabierzemy go z powrotem. Jeśli zdecydujesz się go kupić, zapłacisz nam kwotę pomniejszoną o dokonane wpłaty na rzecz wynajmu! Proste, prawda?

 

Wszystkie formalności załatwisz nie wychodząc z domu.

 

Sprawdź jakie masz korzyści:

 

Odbierzemy stary instrument

Jeśli masz stare pianino i nie wiesz jak się go pozbyć, odbierzemy go od Ciebie przywożąc nowe. Daj wcześniej znać, że masz taki instrument i chcesz go oddać.

 

Dwa strojenia w cenie instrumentu

W okresie wynajmu instrument będzie dwukrotnie nastrojony przez naszych stroicieli na nasz koszt. Dwa strojenia w okresie wynajmu pozwolą utrzymać strój instrumentu na odpowiednim poziomie do nauki i ćwiczeń.

 

Transport gratis do 50 km

Wynajęte pianino dowieziemy do Ciebie i wstawimy we wskazane miejsce bezpłatnie, jeśli mieszkasz w promieniu 50 km od Szczecina lub Poznania. Jeśli mieszkasz poza tymi rejonami, dopłacasz jedynie różnicę za dodatkową odległość. Po zakończeniu wynajmu odbierzemy od Ciebie instrument na tych samych zasadach.

 

Dwie pierwsze raty wynajmu zapłacimy za Ciebie!

Przez pierwsze dwa miesiące nie płacisz za wynajem! A w przypadku późniejszego wykupu instrumentu wszystkie Twoje wpłaty odliczymy od ceny detalicznej!

 

Pianina Yamaha z serii B

Wynajem dotyczy pianin firmy Yamaha z najpopularniejszej do nauki, sprawdzonej serii B. Zobacz których instrumentów dotyczy promocja:

>>Pianina z opcją wynajmu<<

 

 Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń: tel. 508 221 277

 Zobacz Szczegółowy regulamin promocji

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium